piatok 29. marca 2013

  Hi! Tento blog sme založili s kamoškou,za cieľom priblížiť Vám náš svet. To znamená fashion ,beauty,     music a veľa dalšich..Radi by sme vniesli do  tohto "slovenského života" niečo z toho zahraničného,ktorým sa    my viacmenej inšpirujeme denno-denne :))

Tak krátke predstavenie ;)


<-----Ja som Nika,mám 14 (zachviľu 15 :D)..ešte tvrdnem na základnej ale tak už posledný rok :3.Väčšinu môjho volného času trávim športom, počúvaním hudby,chodením von a jedením xoxo.

Pod príspevkami sa budem podpisovať *Nikuš*





Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára