Tak krátke predstavenie ;)
<-----Ja som Nika,mám 14 (zachviľu 15 :D)..ešte tvrdnem na základnej ale tak už posledný rok :3.Väčšinu môjho volného času trávim športom, počúvaním hudby,chodením von a jedením xoxo.
Pod príspevkami sa budem podpisovať *Nikuš*
